| RobY_3853 a întrebat:

Buna am un Samsung s1 android 4.2.2 si doresc sa-l dau la schimb pe un HTC 8s sau HTC desire hd.ce parerei aveti

multumesc

2 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

Mai bine pe HTC 8S.

| presus a răspuns:

Salut, parerea mea este sa nu faci acest schimb... pentru ca este mult mai bun un Samsung S1, iar in plus are sistemul Android de 4.2.2 care este mare. Te sfatuiesc sa ramai cu Samsung al tau, parerea mea. Eu am Samsung Galaxy S3, si nu l-as da pe alt telefon... poate doar pe alt Samsung S4. laughing. Sper ca te-am ajutat, funda?