| Dudu521 a întrebat:

Samsung Galaxy S2 Plus ( actualizat Android 4.2.2) sau Samsung Galaxy Express 2? De ce?

FUNDA!

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../8247,7646

Acum daca vrei poze S2 8 mp daca vrei jocuri Express 2 Dual core, 1700 MHz, 1536 MB RAM

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei1000super a răspuns:

Samsung Galaxy S2 Plus sincer. pentru ca este foare popular din cate stiu eu. Este super tare telefon merge foarte bine ti-l recomand pe Samsung Galaxy S2 Plus este foarte bun tongue

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Eu sincer as alege Samsung Galaxy S2 Plus pentru ca e inca in voga laughing paii..designul telefonului e super are o prietena... smug e foarte inteligent happy e mai bun decat Samsung Galaxy Express 2 happy