| Trucker5 a întrebat:

am un telefon care nu are wifi si credeti ca ar trebui sa il schimb cu unul care are? conteaza mult lipsa acestui serviciu? utilizez destul de mult internetul pe telefon. nu credeti ca retelele de telefonie (Orange, Vodafone, cosmote) ar ieftini ofertele lor de internet daca tot mai multa lume foslseste wifi-ul?

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

- Nu s-ar ieftinii deloc. Wi-fi e local la tine acasa sau in unele locuri publice, gratis, pe cand pe cartela, il ai peste tot.
- Daca stai pe internet, schimba-l. Iti pui acasa un router wireless si stai pe net gratis. Iar cand pleci ai prin 3G pe cartela.