| DreaMWalkeR a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 630, ieri am fost la un restaurant unde m-am conectat la internet prin conexiunea wi-fi, toate bune si frumoase, m-am intors acasa si dimineata am descoperit ca aveam cost suplimentar 30 de euro :O mentionez faptul ca facebook-ul era oprit, funda+vote celui/celei ce imi poate oferi detalii despre cauza si o solutie daca se poate happy

1 răspuns:
| GYGYLATINO a răspuns:

Poate ai crezut ca esti pe reteaua wi-fi si nu cred ca stiai parola de internet a restaurantului si poate tu aveai internet de telefon activat si ai depasit mb si eu am fost intr-o zi la restaurant reteaua wi-fi era disponibila dar imi cerea paroloa ca nu puteam sa ma conectez asa ca cred ca ai vorbiti si depasit minutele de mb bafta