| DarkAngel0o0 a întrebat:

Deci de ieri dimineata de la ora 9 nu mi-a mai mers google. Seara cam pe la ora 7 nu mia mai mers nici facebook-ul si nici youtube si inca cateva site-uri! Imi da eroare! Ce credeti ca poate fi?
P.S.: Mentionez ca sunt conectat la internet! Dau FUNDA celui care ma ajuta!

7 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

S-ar putea sa fie de la antivirus care iti blocheaza unele site-uri, sau de la vreun virus, da un scan.

| IustinGood a răspuns:

Pai depinde si ce browser ai, daca ai Explorer pe windows xp... mai mult ca sigur nu-ti va merge. Oricum eu iti recomand ori opera( www.opera.com ) ori Mozilla FireFox ( http://www.mozilla.org/ro/firefox/fx/ )

| DarkAngel0o0 explică:

Eu Folosesc Opera si am incercat si pe explorer si pe chrome si pe mozilla si e la fel si am windows 7

| DarkAngel0o0 explică:

Am Eset Smart Security 6

| DarkAngel0o0 explică:

Am rezolvat, aveam un virus! Multumesc pentru raspunsuri.

| MissPanda a răspuns:

Pai reinstaleaza windows-ul.