| UrsuletPufosPufii a întrebat:

am o problema. sunt pe aboament. am folosit conexiunea de date pentru net pe telefon, iar in abonament nu am inclusi si mb. Mi s-a spus ca este gratis si ieri cand am verificat daca am cost suplimentar nu avem si deja intrasem pe net de vreo 5 ore, iar azi dimineata cand am sunat la 415 avem cost de 72 de euro! este posibil? ce se intampla daca nu platesc costul, in afara de suspendarea abonamentului? (oricum vreau sa renunt la abonament). dau funda! happy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. cine ti a spus ca e gratis traficul prin 3G?

2. costul suplimentar nu se calculeaza in timp real, ci odata la 12 ore sau ceva de genul. De aia nu ai vazut aseara.

3. Nu poti renunta la abonament pana nu achiti restantele si clauza de reziliere.

4. Daca nu platesti costul suplimentar iti taie abonamentul, datoriile se duc catre o firma de recuperari care te vor bate la cap sa platesti pana te dau in judecata si se ajunge la executare silita daca titularul abonamentului are bunuri pe numele sau.

| UrsuletPufosPufii explică (pentru suntserios):

Inteleg. Mersi happy

| UrsuletPufosPufii explică (pentru suntserios):

Inteleg. Mersi happy