| Saturnoinfinite a întrebat:

am un telefon (Nokia lumia 635) si nu mai pot face poze desi am destul spatiu in card sd si atunci cand fac o poza mi-o sterge instant si-mi zice asa:nu putem reda acest fisier incercati mai tarziu. Si nu pot face nimic. Oare poate fi ceva cu cardul caci totul salvez acolo, nu pot adauga nimic caci imi sterge automat

Răspuns Câştigător
| Elenna09 a răspuns:

Pai, s-ar putea sa fie de la card, dar eu ti-as da un sfat: du-te cu telefonul tau la reparat si sa vezi ce se intampla... sper ca te-am ajutat laughing

1 răspuns:
| Saturnoinfinite explică (pentru Elenna09):

Mai bine imi iau altul decat sa cheltui pe aceasta rabla "Nokia lumia 635" daca ma intelegi big grin