| Freeworld30 a întrebat:

Hello,TPU! Am si eu doua probleme big grin Am un Lumia 630 si aseara am filmat timp de 4 minute si ceva si in timpul filmarii mi-a aparut ca nu am destul spatiu de stocare nici pe telefon,nici pe cardul de memorie. sad Filmarea imi apare in telefon,dar cand incerc sa o deschid,imi apare "Imi pare rau,nu putem reda acest fisier pe telefon",iar cand incerc sa il deschid in laptop,imi apare "Imposibil de redat. Este posibil ca formatul de fisier al acestui element sa nu fie acceptat,ca extensia de fisier sa fie incorecta sau ca fisierul sa fie deteriorat." A doua problema e ca tocmai am aflat ca nu mai pot copia contactele de pe telefon pe SIM,ci le am salvate in Outloook,si daca imi voi schimba telefonul, trebuie sa introduc fiecare contact. sad Daca stie cineva ar fi super daca m-ar putea ajuta/indruma. Multzuu'! Dau funda! big grin ^_^

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Ce format este videoul? ce program folosesti sa vezi video? foloseste mphc sau vlc, daca nici asa nu merge este compormisa filmarea si o poti sterge.

| Freeworld30 explică (pentru SasNetRomania):

Am incercat cu VLC si nu merge.Imi zice ca nu il recunoaste, ca nu il poate deschide. Asta e. Multumesc frumos! happy

| SasNetRomania a răspuns (pentru Freeworld30):

Npc. imi pare rau... sad

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Facandu-ti un cont pe Hotmail si Microsoft nu ai problema cu contactele. In privinta filmarii, probabil din cauza lipsei de spatiu filmul s-a terminat brusc si este compromis. Normal ar trebui sa mearga.