| KompliKat a întrebat:

Buna,am un telefon Samsung s5230 star visiniu si l-am dus la reparat si dupa ce l-am luat nu mai imi citeste cardul ce sa fac? am incercat sa il scot si sa ilbag i-ar am incercat si alt card si nici pe ala nu il citea trebuie dus la reparat?

3 răspunsuri:
| DianaFP a răspuns:

Incearca un alt card... si daca nu merge, du-te si intreaba de aceasta problema unde l-ai dus la reparat happy

| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am telefon din asta si imi facea si mie probleme, nu puteam sa intru la mesaje(nimic legat de mesaje), nici la jocuri, nu imi citea nici cardul...cred ca avea virusi sau ceva.L-am dus la un fel de magazin unde reparau si telefoane(am crezut ca trebuie resoftat), dar tipul de acolo i-a dat doar o resetare din fabrica, a bagat un cod si de atunci nu am mai avut probleme cu el.
Daca zici ca l-au dus la reparat inseamna ca ce i-au facut ei acolo a afectat functia asta.

| KompliKat explică (pentru DianaFP):

Nu pot sa ma duc pana in Germania doar sa duc telefonul la reparat debea in vara ma mai duc in Germania