| lollypop_3471 a întrebat:

Am un telefon Samsung Avila(S5230) si in mod normal ar trebui sa mearga cu card de memorie MicroSd, numai ca am incercat sa bag cardul, dar nu il citeste. Adica, nu imi apare nimic nici la fisierele mele, nici la muzica. Ce pot sa ii fac ca sa mearga?batting eyelashes
P. S: Cardul nu are nici o vina, pentru ca in alte telefoane merge.
Mercihappy

Răspuns Câştigător
| Dimas a răspuns:

Si la mine e asa...baga cardul de mai multe si scoate-l apoi porneste telefonul sau formateaza cardul si va merge...la mine asa fac

1 răspuns:
| R3sPeCt a răspuns:

Stinge telefonul si aprinde-l din nou! incearca asta