| Gabinnen a întrebat:

Am vazut pe Youtube ca a aparut noul telefon redmi k20 pro si cred ca a aparut si in Romania, daca nu ma insel. Stie cineva cand o sa fie disponibil si pe eMAG?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Il comanzi direct din China. La noi posibil sa mai dureze cateva luni bune pana o sa il vezi...

| Bogdan70001 a răspuns:

Ok, in ciuda a ceea ce a spus GAbi, telefon a aparut deja pentru piata Europeana sub numele de MI 9T PRO.

K20 PRO poate fi procurat decat din China sau daca este adus de cineva, DARR
tu trebuie sa cumperi MI 9T care este K20 PRO facut pentru piata europeana