| AlexandraTeUraste a întrebat:

As dori niste aplicati pentru Samsung star 3. Nu este androit, Stiti, ceva gen : Pou dar sa fie special pentru Samsung star 3. Stiu ca Pou nu merge pe Samsung star 3. Dar ceva de genul acesta. Aplicati si jocuri gratuite (logic) amuzante.
Multumesc, acord funda.

5 răspunsuri:
| andi1998 a răspuns:

Telefonul Samsung star 3(s5220) nu are sistem de operare ci doar java. Ca jocuri va trebui sa cauti doar cele cu terminatia ".jar". Din cate stiu eu jocul "Pou" nu exista pe platforma java. Stiu eu poate doar nfs-uri daca gasesti in format java.

| andi1998 a răspuns:

Uite un site in care cred ca o sa gasesti ceva pentru telefonul tau:http://java.mob.org/

| AlexandraTeUraste explică (pentru andi1998):

Da stiu ca nu este bun pou pentru Samsung star 3. Doar ca mereu caut pe google multe jocuri si niciodata nu sunt bune, ba daca se vede...
sti cumva vreun site pentru aplicati?
puppy dog eyes

| andi1998 a răspuns (pentru AlexandraTeUraste):

L-ai incercat ce cel de mai sus?

| AlexandraTeUraste explică (pentru andi1998):

Da,de exemplu temple run este in alta limba!