| albertfiu96 a întrebat:

As dori sa comand telefonul Lg optimus L7 de pe cel.ro deoarece este mai ieftin ca si pe eMAG dar nu stiu daca pot sa am incredere in cel.ro.Va rog spunteti daca pot avea incredere in cel.ro si daca ma lasa sa deschid pacheltul cand il primesc inainte sa dau banii.

Răspuns Câştigător
| Sebastian_Bănaru_1996 a răspuns:

Poti avea incredere in cel.ro. Eu mi-am comandat de la ei o tableta. au trimis-o dupa câteva zile cand a venit pe stoc. acum eu nu cred ca te pot lasa sa desfaci coletul. in fine comandati-l!