| IoanaCristea1 a întrebat:

Buna!
As vrea sa imi cumpăr un telefon insa nu sunt convinsa ce. Oscilez intre Iphone 8 plus si iphone 7 plus. Sunt diferente foarte mari intre ele? Multumesc! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Iulian998876 a răspuns:

Decat sa dai banii pe un 8+ mai bine iti iei iphone x sau daca nu tii neaparat sa cumperi iphone un Samsung sau Huawei, după părerea mea isi merita mult mai mult banii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt diferențe foarte mari dar eu as merge pe 8+, tine bateria mai mult.

| NYØ2002 a răspuns:

Normal ca iti iei iphone 8 ca are un numar mai mare deci e mai bun dar sfatul meu e sa iti iei un s10, pai depinde si cati bani ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As lua un S10 dacă as fi în locul tau