| niciunume a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon si oscilez intre Samsung Galaxy S3 si Samsung Galaxy S4 mini. Voi ce ati alege si de ce?

Dau funda! :*

2 răspunsuri:
| MozZatY a răspuns:

Salut, de la inceput iti spun ca eu am acum un S4 si merge impecabil! plus ca are niste optiuni foarte tari, merg cele mai misto jocuri, display hd si nu te poti plictisi nicidata de el!
Daca te referi strict la Samsung Galaxy S3 si Samsung Galaxy S4 mini, eu as alege S3. Acum depinde, S4 mini este mai finut, mai pentru fete. S3 este mai bun pentru jocuri, filme, poze, etc.

| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a răspuns:

Eu as alege galaxy S3 pentru ca Galaxy S4 are multe buguri. merge mai greu. are un prieten si nu e multumit deloc de S4 iar alt amic de al meu are S3 si ii merge perfect orice joc vrea sa joace. navigarea e perfecta. daca nu te convingi poti intra pe google si sa cauti despre sistemul fiecruia.