| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa îmi cumpăr un telefon iPhone, dar nu știu încă care dintre ele. Care este mai bun și să aibă dimensiuni mai mari!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai bune sunt Samsung urile, care au aceleasi aplicatii si functii ca si iPhone-ul, si au cele mai tari lentile optice pentru a face poze si video performante. ca si calitate, Samsung este mult superior iphone-ului, care nu-si justifica pretul, decat pentru snobii care nu au ce face cu banii si nu se pricep la tehnologie.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Aifon 6, maxim 600 RON. Altfel, daca chiar sunt munciti banii aia si nu il folosesti pentru dezvoltare/testare de aplicatii, e bataie de joc. Foarte serios.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Depinde ce buget ai. Cu ecran mare este 7 plus, 8 plus, XS Max, 11 și 11 Pro Max.
7 plus și 8 plus au butonul home, restul pe care le-am menționat se deblochează cu face ID.
Toate cele bune!

| Bruno92 a răspuns:

11 pro max. Mi greu sa cred că ți l-ai permite.

| blondie22 a răspuns:

Aș spune un iPhone 8 plus.
Face niște poze tare mișto.