| Crolex12341 a întrebat:

as vrea sa stiu care dintre cele doua telefoane este mai bun: Allveiw x3 soul style sau Huawei p9 lite? Funda, merci.

Răspuns Câştigător
| ioanaKevlar a răspuns:

Am avut Allview P6 Energy si mi-a mers foarte bine. L-am folosit un an fara sa am vreo problema cu el. L-am schimbat doar pentru ca am primit cadou un Samsung A5 2016 (de care nu sunt la fel de multumita).

Asa ca din experienta cu Allview, eu recomand varianta asta.

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Parerea mea fugi de telefoanele cu procesor Mediatek, si Allview este unu dintre acele telefoane. Asta daca vrei un telefon fara probleme si functional 100%