| GabitzuHr98 a întrebat:

Ma gandeam sa-mi schimb telefonul (un Alcatel onetouch pixi 3) pentru ca incepe sa se miste greu. Ma gandeam sa-mi iau un Huawei p9 lite dar zilele trecute m-a atras atentia un Allview x3 soul style si nu stiu care este mai bun.
Voi ce ma sfatuiti sa-mi cumpar si de ce?
Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da alegere complicata.Allview un brad bun,Huawei si mai bun.
Eu as merge pe Huawei,este mai de incredere,nu o sa te dezamgeasca, dar si Allview e bun, depinde de model, daca te tine inima si vei accepta unele chestii, poti sa il iei.Acum trebuie sa alegi doar ce vrei tu, ce te atrage mai mult.

| userul7200 a răspuns:

Cum se misca mai greu? Poate ar ajuta un Factory Reset

| OnePiece a răspuns:

P9 lite e mai bun ca X3 Soul.

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Eu folosesc acum Lenovo A536 si am sa imi iau tot Lenovo. Sunt extrem de multumita de el.
Succes!

| Vyo19 a răspuns:

Toate care le-ai zis aici sunt niște pocnitori.
Caută după banii pe care îi ai un iphone sau un Samsung a3 a5 sau j5 mai ieftine și bune.

| Tutuianu_Cosmin_1977 a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to premium http://freeminecraftgiftcode.net :D