| Khero a întrebat:

Am nevoie de o parere. Dintre Allview X2 Soul Style +, Allview X3 Soul mini, Huawei p8 lite, care este mai bun ca si pret/performanta? Toate 3 au aproape acelasi pret.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei P8 Lite deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

Toate cele bune!

| UnBaiat439 a răspuns:

Huawei. Dar nici acesta... Ar fi bine sa iei un Samsung, Asus, ceva de rangul acestora daca vrei ceva mai durabil.

| CPAElites a răspuns (pentru UnBaiat439):

Mai durabil? Daca scrie "Samsung" pe el asta nu inseamna ca e mai durabil...Toate telefoanele "de firma" sub 1200 lei sunt niste PETARDE!

| UnBaiat439 a răspuns (pentru CPAElites):

Bine ma... Nu ma referam la samsungurile alea de 500 de lei... Alea is de unica folosinta.
Si nu neaparat tot ce ii sub 1200 lei ii rau. Am un Asus zenfone 2. Bine. pretul sau e cam 1400. Dar sunt super multumit de el. Cei 4gb de ram se vad la jocuri si la alea, de asemenea procesoru Intel de pe telefon de 2.3 iar e foarte bun.