| Alex13i1i3 a întrebat:

Buna, astazi mi-am scapat telefonul pe jos si a vazut o pata albastra in partea de dreapta-sus a ecranului, nu am dat importanta dar a doua zi am observat ca pata se mareste din ce in ce mai mult si ma tem ca tot ecranul va fi albastru. Ce sa fac? (PS am un Samsung galaxy j5)

Răspuns Câştigător
| Crylia a răspuns:

Încearcă să te duci la un service pentru telefoane. Ei sunt experții si vor stii sa te îndrume mai departe.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ii schimbi display.
Ce altceva ai vrea să faci?

| Ion02102 a răspuns:

Pai trebuie sa te bucuri ca macar vei avea un telefon special