| Markus94 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy S Plus Ieri era totul normal,nu m-am atins de el,azi dimineata a aparut doua dungi alb pe vertical in partea dreapta a ecranului. Display merge ok, dar acele doua linii ma irita.Stie cineva de la ce-i asta?

Răspuns Câştigător
| RELIABLE a răspuns:

Salut, problema poate fi de procesorul video sau de la display, du-te cu el de unde l-ai cumparat daca e in garantie. Daca nu la un service de reparatii. Succes.

| Markus94 explică (pentru RELIABLE):

Ok sad, Multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: