| SurcelIonutCosty a întrebat:

atunci cand incerc sa-mi reancarc telefonul * cartela Vodafone *, ami zice sa inscriu codul cartelei valorice!

Codul cartelei valorice este codul de pe fisha aia care ti-o cumperi de la locuir specile * PayPoints *, sau mai e altul de la telefon!?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Da apelezi la *144# iar pe fisa aceea pe care ai achizitionat-o ai un numar de nu mai stiu. 12-14 caractere, introduci numerele alea la *144#, si ai cartela reincarcata.