| perusita a întrebat:

Buna calculatorul meu nu recunoaste telefonul Samsung wave 2. am incercat sa intru in device manager, dar nu am gasit nimic. va rog mult sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Poate trebuie sa instalezi Samsung kies.
http://www.softpedia.com/get/Internet/Telephony-SMS-GSM/Kies.shtml
Conectezi calculatorul, deschizi Samsung kies si astepti putin sa se conecteze.
Eu am dowa shortcut-uri.Deschid Samsung kies (lite).

| Ghosts a răspuns:

Da-i foc PC-ului tau.

| AnneღU a răspuns:

Ai incercat sa bagi Usb-ul in toate locurile pentru usb?hee hee Poi stiu ca trebuie sa intri in setari, la conectivitate, selectezi inainte sa il conectezi la pc, pe Stocare card, si ar trebui sa mearga! thinking