| Alin0001 a întrebat:

Ce as putea sa fac daca calculatorul nu imi recunoaste telefonul, care e Samsung Galaxy young? Vreau sa transfer niste date urgent, va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

2 conturi de mess, le transferi prin mess, eu asa fac. windows xp vede telu meu ca pe o camera foto

| Alin0001 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Pai si cum fac asta? explica!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Alin0001):

Cu un cont te loghezi pe pc si cu celalt te. loghezi pe tel. si trimiti

| XXXray a răspuns:

Folosesti Kies-ul, iar telefonul il montezi prin USB la spatele calculatorului. Mie mi-a functionat.