| Kriss96 a întrebat:

Castile Beats Audio sunt semnificativ mai bune fata de niste casti normale? Ma refer la un telefon care are sistem Beats Audio.
Auzisem mai demult ca nu e cine stie ce diferenta. Si nici nu am vazut casti de la Beats. Sau nu m-am uitat eu bine.
De unde se pot achizitiona? As prefera un magazin in care sa ma duc eu cu ochii mei. Dar merge si un site. Ideea e sa fie Beats originale,nu fake-uri, si sa nu fie genul DJ.
As aprecia si pareri daca ati folosit vreodata sistem Beats Audio cu casti originale.
Funda!

4 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Beats... sunt prea aperciate... daca te tin banii cumpara :http://www.shopmania.ro/q-casti-monster-beats

| dinucristian2000 a răspuns:

Frate beats vs Sony de exemplu e doar un lucru de firma nu e cine stie ce diferenta dintre beats si normal. am niste casti Sony care se aud foarte bine si nu au treaba frate, merg struna! diferenta e ca beats este "beats" si faza e ca am testat niste casti beats si niste casti Sony exact la fel si Sony mergea mai bine...

| blonduta2014 a răspuns:

se aude putin, fofrte, foarte mica, mica masura mai tare

| EndWar a răspuns:

Castile Beats sunt destul de scumpisoare, fata de niste casti normale.Dar daca ai aplicatia nu stiu ce face, oricum sunetul se aude mai amplificat ( HD). Cauta pe E-Mag