| deyutza_6928 a întrebat:

Ce credeti despre noul telefon HTC One? Aveti o parere buna...imi puteti da cateva detalii? Multumesc :*

5 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Este un telefon bun.
Are o cameră destul de ok, bateria ține mult, aplicațiile merg, relevant bine.

Merită.

| Cipi1357 a răspuns:

Sunt de acord cu paulica
du-te aici: http://www.emag.ro/......EBKWNBBBM/ dacă vrei sa afli mai multe despre el

| xxx8 a răspuns:

Pai este cel mai misto telefon camera foto este excelenta avand 4, 1 ULTRApixeli asta ar fi echivalentul a 13, 5 megapixeli, ecran fullhd dar ceea ce imi place mie la acel telefon este ca are difuzoare boomsound care il face sa se auda cel mai tare si cel mai clar dintre toate telefoanele de pana acum

| Zoey112 a răspuns:

Mie imi place foarte mult cum arata si camera