| ZeMoZ a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul acesta https://giesem.ro? As dori sa plasez o comanda si vreau sa fiu sigur daca este bun sau nu? Sunt corecti? In caz de ceva respecta garantia?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-ul este securizat, ar trebui să fie ok, iar despre garanția produselor e foarte important să primești împreună cu produsul și certificatul de garanție.

| raz0000001 a răspuns:

N-am mai auzit, site-ul arat chiar destul de bine. Daca n-ai alta alternativa, e okay.