| xDnRx a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati pentru jocuri. Sa fie sub 700lei

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Nokia 3330 Business Edition.

| Ioscaa1 a răspuns:

Nokia lumia 610

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Pai ar fi iphone 4s la sh,, gasesti unu de 8gb, cu android ar fi Orange san remo,, si wp Nokia 820,,, gasesti la sh,, sau vrei tel nou?

| alessa10 a răspuns:

Nu stiu

| CrYsTyYy a răspuns:

Allview P5 Alldro si iti merg jocuri calumea...eu am gta 3, real racing 3, asphalt 7, etc Sper ca iti vei lua acest telefonhappy Nu te uita la firma..ca toate sunt asamblate in china si iphone si samsung..Baftabig grin Apropo nu stiu...e 700-749 lei depindebig grin

| Zaharia_Marius_1986 a răspuns:

Orange San Remo