| Anonim13344 a întrebat:

Ce telefon este mai bun din punct de vedere tehnic Samsung Galaxy Express 2, Allview P6 Life sau Doogee Valencia DG800?

4 răspunsuri:
| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut. Din punct de vedere tehnic ti-as recomanda dispozitivul Samsung. Dispune de o tehnologie mult mai avansata in aproape toate punctele de vedere decat celelalte dispozitive. Am sa iti mai dau si un raspuns bonus: Daca ar fi dupa mine as alege dispozitivul Allview deoarece este foarte rezistent la cazaturi si la diferite socuri, din pacate nu pot spune acelasi lucru si despre dispozitiul Samsung prezentat mai sus. O zi buna.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Allview P6 Life :)
Ţi-am răspuns anterior :
http://www.tpu.ro/......y-express/

Toate cele bune!

| Anonim13344 explică (pentru AgentulVIPPro):

Dar ce spui despre Doogee?

| AgentulVIPPro a răspuns (pentru Anonim13344):

Salut.Firma nu este atat de cunoscuta precum Samsung sau Allview si nu dispune de o tehnologie foarte avansata iar piesele sunt slabe. Raman pe varianta Allview. O seara placuta.