| Anon123 a întrebat:

Am un telefon Doogee Valencia dg800, nu am avut nici o problema cu el pana de curand cand mi se inchidea singur. am fost sfatuita sa imi schimb bateria, insa nu gasesc, in afara de site-urile din strainatate. unde as putea gasi baterie compatibila in Romania? nu as vrea sa astept o luna pana o primesc din strainatate. va rog mult.

Răspuns Câştigător
| GreyRose a răspuns:

Cel mai probabil gasesti in magazinele Orange. Vodafone. GSM.

1 răspuns:
| Anon123 explică:

Oare? eu l-am primit de la cineva, care l-a cumparat din strainatate. aici nu exista telefoane marca asta. dar o sa incerc.