| puppyeyesss a întrebat:

ce telefon face fotografii de calitate la lumina slaba? NU vreau touch screen, scriu multe mesaje si nu ma descurc cu ele. Sa aiba camera cel putin 5MP, qwerty si sa nu fie BlackBerry, pentru ca trebuie sa platesc abonament special la el. Ceva de gen Motorola XT 610, cu ecranul mai mare... Caut de cateva zile, dar nu gasesc mai nimic; multumesc mult.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S5 mini, Galaxy trend plus etc

| puppyeyesss explică:

Pai acestea sunt doar touch screen, nu au taste fizice, deci nu ma ajuta..multumesc sad