| LolitaLo a întrebat:

Hey TPU!happyVreau sa imi iau un telefon nou. Ce marca gen HTC ChaCha stiti? Adica sa fie cu touch si cu tastatura qwerty, dar nu gen Nokia N97.Sau cu Touch Screen gen LG Optimus Black.Sau ce telefoane stiti care sa aiba camera cu multi megapixeli, memorie mare si acces la internet.

Adica cred ca accesul la internet se face in functie de abonament? Ce fel de abonamete bune stitibig grin?

Fundahappy

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Cand am luat telefon de la Quickmobile.ro am primit cartela pentru internet gratuit. Poate mai este oferta si acum. Poti sa compari telefoanele intre ele ca sa vezi care iti convine mai bine. Spor. Ca sunt multe. happy

| GeoJill29 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu iti cumperi nici un fel de Lg deoarece eu am avut 3 pana acum si toate s-au stricat brusc...ba nu mai mergea touchscreen-ul, ba se bloca pe o cifra sau litera, ba nu mi se mai intorcea ecranul.Acum faci cum vrei. Oricum succes in cautarea ta!