| annnka13 a întrebat:

big grin
Am un telefon cu touch screen, stupid, pe care in nici macar un an l-am obosit mai mult decat pe altul in doi si ceva. Presimt ca nu va mai dura mult pana cand ma va "parasi" complet, asa ca vreau sa ma interesez de alte telefoane.
Nu mai vreau touch screenuri, nici iphone, blackberry sau altele super performante. Vreau unul care sa fie bun la capitolul muzica, sa aiba o camera foto decenta ( >3 mp.) si sa fie relativ micut ca dimensiuni. Nu cel mai mic si mai subtire din cate exista, dar ok pentru un telefon mobil. Mi-ar placea sa aiba tastatura culisanta sau qwerty, caci cu clapeta sau simple am mai avut. Sugestii?
Multumesc! Cel mai bun >- funda.

Răspuns Câştigător
| danyskete a răspuns:

Depinde cati bani doresti sa dai pentru un telefon... Eu iti voi da doua variante :
1. Motorola VE66, un telefon cu tastatura culisanta, facut materiale de calitate, camera de 5MPx, wireless, sistem de operare Linux si procesor de 500 MHz. Costa 599 lei in Germanos la liber. http://www.gsmarena.com/motorola_ve66-2612.php

2. Samsung B7330 Omnia Pro, un telefon cu tastatura full-qwerty, camera de 3.2 MPx, wireless, 3G, sistem de operare Windows Mobile 6.5 si procesor de 528 MHz. Costa undeva la 650 lei. http://www.gsmarena.com/samsung_b7330_omniapro-2940.php
Vizualizare Omnia Pro 3D:http://www.gsmarena.com/samsung_b7330_omniapro-3d-spin-2940.php

Daca vrei sa cumperi la liber si mai ieftin decat in magazine, uite aici:
http://telefonultau.eu/products/Samsung-B7330-OmniaPRO-Pearl-Black.html

5 răspunsuri:
| danyskete a răspuns:

Nu, nu am avut Omnia Pro... Insa are un prieten si e foarte multumit de el! El si l-a comandat tot de pe internet...

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Hey! Vrei cu muzica, etc? Am inteles!
Da iti trimit eu mai tarziu ca are o prietena de-a mea gen cum vrei tuh da trebuie sa stiu cum se numesterolling on the floor!
Si poate o sa iti placa.big grin!

| andrei_4094 a răspuns:

LG ku990 VIEWTY? Gasesti sh sau impecabile pe la 150-200lei. Are qwerty la sms-uri si camera de 5mp care este destul de buna, nu ca alte telefoane cu asazise camere de 5mp cand de fapt calitatea este de vreo 2mp.

| alexutzaduta2001 a răspuns:

Sa stii ca este un telefon cu touch screen de care am si eu si ma tine de acum doi ani! Samsung wave 525 este alb si negru daca te intereseaza!

| annnka13 explică:

Si Motorola VE66 e dragut, dar samsungul e. wow big grin
650 la liber din orice magazin? Ai avut vreodata? Pareri? big grin Merciii mult.