| licuriciuldeserviciu a întrebat:

Buna, cum fac ca de fiecare data cand primesc mail telefonul meu sa ma avertizeze? Bine conditia e sa am datele mobile deschise.Am un telefon Huawei vechi daca e important.Stiu ca se poate pentru ca mai demult reusisem eu sa fac asta si de fiecare data cand primeam un mail telefonul meu scoatea un sunet ca atunci cand primeam mesaje.Dar nu mai stiu cum am facut.Multumesc anticipat pentru ajutor

3 răspunsuri:
| PitR a răspuns:

Cauta la sunete de apel si alerte. Acolo trebuie sa dai drumu la o alerta.

| AndyZeu a răspuns:

Activezi Sincronizarea. Funda?

| licuriciuldeserviciu explică (pentru AndyZeu):

De unde?