| StefanAlAl a întrebat:

Am și eu un Huawei y5, luat la abonament la Telekom. Problema e ca atunci când activez datele mobile sau Wi-Fi, telefonul o ia razna. Se tot aude un sunet ciudat de noticare Dar fără sa primesc ceva. Și asta se întâmplă doar când am. Conexiune la internet. În rest e ok. Dar e foarte iritant. Mai ales când stau pe Yt. Mai are cineva problema asta? Ce sa fac sa nu se mai audă sunetul? Help my.. Funda*

1 răspuns:
| AdrienWH a răspuns:

Incearca sa ii dai si tu o resetare din fabrica (factory reset)