| punpariucutine a întrebat:

de ce nu imi merg castile la telefon? cand bag mufa nu imi arata acea iconita cu imagine de casti si muzica se aude normal in difuzor.am incercat si cu alte casti la fel si pana acum mergeau

1 răspuns:
| Baszoo a răspuns:

Sa uzat lamelele conectoare din mufa jack sau sunt murdare. baga un betisor de ureche subtire si sa fie putin umed cu alcool sanitar si invarte-l in interior apoi scoate-l usor. lasa sa se usuce 2 sec apoi testeaza.