| 111A a întrebat:

De ce nu mai merge sa ascult muzica la casti la telefon (marca Allview A4 you)? Cand bag mufa de la casti in telefon, nu se aude muzica in casti, castile sunt bune le-am probat si la alte telefoane, boxe si mergeau.

3 răspunsuri:
| Mariapetrupanainte a răspuns:

Aici poate sa fie problema de la telefon poate nu se contacteaza eu tot am aceiasi problema si timp ce lent il bag in telefon incerc tot sa rotesc intro parte si in alta ca sa prind firul si sa se conetacteze ma chinui oleaca dar functioneaza la mine.

| GabiMihai08 a răspuns:

Macar verifica si volumul...

| Sitaru_Cristinel_2001 a răspuns:

Salut da am avut si eu un telefon aceiasi marca Allview a4you si nu mergeau castile nici acum nu merg asa e telefonul de calitate slaba acum am un Samsung si merge fara probleme incearca cu garantia daca ai bafta