| Isa793777383 a întrebat:

De curând am intrat în posesia unui telefon Wiko, în urmă cu ceva timp am observat că butonul de deblocare nu îmi mai merge şi nu înțeleg de ce.
De exemplu azi am așteptat o oră şi ceva să îmi funcționeze iarăşi și nu înțeleg ce are.
Îmi poate spune cineva de ce nu merge?
Sau măcar un program când apăs pe touch să mi se aprindă ecranul.

Răspuns Câştigător
| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Cauta in Magazin Play Double Tap Screen On and Off si nu trebuie decat sa apesi de doua ori pe ecran sa-l aprinzi/inchizi.