| OanaSiCamAtat a întrebat:

Am un Orange Fova. Am intrat pe youtube ca sa pun muzica si s-a blocat. Butonul de deblocare merge, cand il apas se inchide ecranul sau se aprinde, dar tot pe youtube. Becul pentru notificari merge, imi arata ca am notificari, dar nu pot sa vad care sunt. Va rog, ajutati-ma.

1 răspuns:
| ALEXXXL19 a răspuns:

Intra in mod recovary si dai reset sau daca nu vrea asa dai cu adb si vei rezolva se poate ca androidu sa fi ramas blocat in anumite procese