| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am schimbat telefonul LG cu un Nokia Asa.Am folosit vechea cartela din telefonul LG.Pe noul telefon nu-mi merge netul.Cineva mi-a zis ca nu merge deoarece cartela era de la LG si numai pe ala merge si trebuie sa sunt la Vodafone(Eu sunt in reteaua Vodafone). Trebuie sa sun sau mai e si alta cale? Vreau doar Facebook-ul sa-mi mearga de celelalte nu ma intereseaza.Dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| Alexxandruxx a răspuns:

Verifica daca ai configurarile facute pe Nokia. Ma refer la toate setarile de la internet.

| AlexandraPreda a răspuns (pentru Alexxandruxx):

Le am facute