| Bogdan1702 a întrebat:

Dacă aveam un telefon vechi, la abonament și abonamentul încă tine, telefonul și cartela fiind la abonament și recent am cumpărat alt telefon, pot introduce cartela pe abonament în noul telefon?
Telefonul vechi și cartela sunt în rețeaua Vodafone, iar telefonul nou nu a fost folosit.
Voiam sa știu dacă pot introduce cartela în noul telefon, fără a se întâmpla ceva.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da, cu conditia sa fie un telefon compatibil. Adica daca ai cartela 3G nu poti pune un telefon care recunoaste doar 2G. In rest nu se poate intampla nimic rau.

| gelu1970 a răspuns:

Ce să se întâmple?
Folosești telefonul nou.