| Alexandru_Pipas_1971 a întrebat:

de la un timp bateria telefonului meu se descarcă repede, uneori când ajunge la 50% se descarcă în 2 Min până la 14 %, va rog sa răspundeți cat mai repede, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Robert186 a răspuns:

Încearcă să îl resetezi si sa il las de 4-5 ori câte 12 ore la încărcat așa am făcut eu iar acum ma tine bateria. Sper sa te ajute sfatul

1 răspuns:
| MadHOuse a răspuns:

Incarca telefonul cand ramane cu 20% pana la 80% apoi il descarci complet, asta ar trebui sa te ajute.