| xadelinx a întrebat:

Deci mi-am cumparat un nou telefon Huawei g7300 si nu are jocuri si vreau sa imi iau de pe net! dati-mi va rog sit si explicati-mi cum sa descarc va rog!

Răspuns Câştigător
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Incearca sa intri de pe telefon pe urmatorul site: www.waptrick.com (este un site vechi cu jocuri de toate genurile, iti selecteaza site-ul toate jocurile astfel incat sa ai acces doar la cele compatibile cu telefonul tau). De pe acel site imi luam eu inainte jocuri pe vechiul Nokia n72 si Nokia x2 :P