| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata.
Abonament Orange. Datele mobile, mai putine decat la cartela prepay. Se termina extrem de repede. Intrebarea este daca se poate incarca optiune prepay pe aceeasi cartela (numar).
Nu, nu-mi propuneti abonament mai mare. Acesta deja este mai scump decat cartela prepay.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti poti incarca abonamentul cu optiuni prepray, insa daca incarci o cartela prepay de pe abonamentul tau primesti multe net bonus

| Iote a răspuns (pentru suntserios):

Multumesc.

| Iote a răspuns (pentru suntserios):

Dar oare sigur net? Sa nu-mi dea altceva ce nu imi foloseste.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Poti cumpăra o cartela prepay cu număr si o înlocuiești pe cea cu abonament atunci când vrei sa folosești internetul. Si eu am abonament de voce Orange, si am doar 1Gb internet. Dar folosesc internet atât cat doresc si plătesc suplimentar la 200 mb 1 euro. Așa ca depășesc abonamentul lunar cu 3-4 euro dat tot mai puțin decât o cartela prepay care ar costa 5-6 euro.

| Iote a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Sa tot scot si sa tot schimb cartela? Exclus!