| ClaudiuTicu a întrebat:

Buna dimineata. Am avut abonament si am reziliat contractul si...cer sa fie cartela prepay (Orange) inainte era prepay cartela. Am pus cartela in telefon si nu are semnal cartela inexistenta. Cei de la Orange shop mi-a zis, ca abonamentul care il aveam ieri (ultima zi..de abonament)v-a deveni cartela. De la 1 octombrie cartela nu e recunoscuta prepay, cred ca m-au mintit cei de la Orange. Vreau si eu un raspuns bun. Multumesc

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne dai un Mesaj Privat in care sa ne spui numarul tau de telefon. Verificam situtaia si revenim cu un raspuns.
O zi buna
Orange Helpers