| япончик a întrebat:

Buna, doresc sa procur un iphone de pe net ca e mai eftin, acesta https://www.ebay.it/......2807292672 dar vreau sa va rog sa ma ajutati cu sfaturi, cum verific daca nu e fake, mersi mult.

Răspuns Câştigător
| cristibossvip05 a răspuns:

Ținând cont că este de pe ebay....nu este fake clar, nu se joacă ei cu așa ceva...

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce te complici cu Ebay si chestii din Italia?
Te sfatuiesc sa mergi cu Samsung, Huawei, LG, HTC, Lenovo, Sony, Xiaomi, Asus, poate cu Nokia si cu restul fiemelor de incredere pe care le poti gasi in Romania iar cu cativa bani in plus poti lua si un iPhone.
Ai motive pentru care sa mergi cu iOS insa si Android si Windows se descurca bine atat timp cat nu ai de gand sa infectezi dispozitivul cu virusi.
Alegerea este de partea ta.