| Mary_Magda_1997 a întrebat:

Dupa ultimul update facut pe telefon Huawei p 20 lite, atunci cand tastez mesaje imi fuge imaginea si se deschid instantaneu alte aplicatii. Nu inteleg de ce. Un sfat, va rog..multumesc.

2 răspunsuri:
| 012345678910bbb a răspuns:

Așa a pățit o prietena, ea are Samsung, dar a avut exact aceeași problema. Încearcă sa îți resetezi telefonul, dacă ai sau ai avut multe aplicații și jocuri pe el, dacă ai intrat pe un site mai puțin sigur, s-ar putea sa fi luat niște viruși. Da-i o resetare din fabrica și ar trebui sa fie totul Ok.

| Mary_Magda_1997 explică (pentru 012345678910bbb):

Multumesc muult!