Întrebare recomandată | antos a întrebat:

imi dati si mie niste modele de telefoane pana in 700lei cu camera de 5 mp?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| vladmitra96 a răspuns:

Te sfatuiesc la HTC 7 Mozart care are camera de 8mpxwinking

| FReAkAzO1d a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu iei HTC Mozart.
Cea mai buna alegere la pretul asta ar fi LG OPTIMUS BLACK.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Face niste poze incredibile.Momentan am LG OPTIMUS BLACK si HTC ONE. Pozele si tot ce tine de imagine, pixeli, display mi se par mult mai bune la LG.Am avut si Iphone 4s si vreau sa zic ca nici unul nu facea poze asa clare si nu avea o imagine asa curata, limpede ca la LG.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......e-0-si-700

| davidtm a răspuns:

Iphone 3gs

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Eu am un,, Nokia,, x2, cu camera de 5 mpx. Face poze excelente, blitz, muzica, card de memorie, poti accesa internetul.Costa,la liber, 450 roni.