| Lexiii1 a întrebat:

Heii TPU, dati-mi si mie niste modele de telefoane... Ceva destul de mare, nu foarte scump ( sa aiba un abonament bunwinking ), care sa aiba camera pe fata big grin.(ceva cunoscut gen : Samsung, Huawei )

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Eu zic ca Allview P5 Quad ar fi perfect pentru tine, are camera de 8.0, are de seamenea si camera pe fata, are un ecran de mare este dual Core, si merge foarte bine. E 740 lei la liber si la abonament cred ca este undeva la 500 la germanos. Funda?happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un S2 ar fi bun..are o camera frontala de 2 MP și una pe spate de 8 MP cu un ecran de 4.3 închis și la altex ar fi 880 Ron unul alb sau albastru... Dacă vrei ceva mai bun va fi și mai scump ca un s3...