| gogoasasuprema a întrebat:

Vreau sa imi dati si mie exemple de telefoane, smartphone daca se poate pana in 700lei la liber!
Multumesc anticipat! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Ghost89 a răspuns:

Emag.ro/telefoane-mobile/filter/smartphone-v2403,da-ig1374/sort-priceasc

| Alex2312 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/ aici gasesti ce telefon vrei!

| Florynutzu999 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......t-priceasc
Aici gastesti! Am cumparat multe lucruri de pe Emag e un site serios!
Funda?

| to00 a răspuns:

Daca il vrei nou alegerea sete un Samsung galaxy mini 2, daca il vrei second hand alegerea este LG optimus 2x.

| AdeGirly a răspuns:

Si eu vreau sa imi cumpar un nou smartphone si am ales un Samsung galaxy chat este foarte bun iti dau un site unde ii poti vedea toate beneficiile:http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_chat_b5330-4866.php Mult noroc